Autoservisų įranga ir įrankiai
Prekių krepšelis
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 Eur 0.00 Lt

Abicor Binzel

 Dėmesio, ši svetainė neatnaujinama. Kviečiame apsilankyti mūsų naujame tinklapyje - www.bads.lt

Ami Automotive

Čekijos gamintojas gaminantis įvairaus tipo elektrohidraulinius keltuvus.

 

Ani

Ani SRL yra Italijos įmonė įkurta 1962 metais. Gamintojo asortimentą sudaro įvairios prekės susijusio su suspausto oro sistemomis. Gamintojo asortimentą sudaro įvairios greitos jungtys, padangų pripūtimo pistoletai, slėgio reguliatoriai, oro maišytuvai pneumatiniams įrankiams ar dažymui, suspausto oro nupūtimo pistoletai, spiralinės žarnos, kitos jungtys ir perėjimai, dažymo pulverizatoriai. 

 

Atek makina

Turkijos gamintojas

 

Autel

Autocom

Autodata

 

AUTODATA yra internetinis žinynas, kuriame pateikiama grafinė ir techninė informacijos apie transporto priemonių remonto darbus, jų aptarnavimą ir remonto laikus. Taip pat informacija apie diagnostikos klaidų kodus ir automobilių elektrinės dalies schemas.

 

Kas sudaro Autodata :
- 136 gamintojai
- 32000 modeliai
- 150000 diagramų ir iliustracijų
- 550000 "Step by step" procedūros
- daugiau nei 40 metų patirtis
 

 
 
 
 

 

Baltijos automobilių diagnostikos sistemos

Baltijos automobilių diagnostikos sistemos UAB nuo 2001 metų sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje bei atstovauja gerai žinomus Europoje ir pasaulyje autoservisų įrangos ir įrankių gamintojus.
Mes parduodame gerą reputaciją turinčių autoservisų įrangos gamintojų produkciją. Visai parduodamai įrangai yra suteikiamos garantijos, apmokome darbuotojus naudotis mūsų parduota įranga, konsultuojame eksploataciniais bei kitais su serviso įranga susijusiais klausimais. Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą bei įrengimų montavimo ir priežiūros darbus. Lietuvos rinkoje esame atstovais šių gerai Europoje ir pasaulyje žinomų firmų.

Mes galime Jums pasiūlyti įsigyti: automobilinius keltuvus (dviejų arba keturių kolonų, žirklinius) ratų montavimo stakles, ratų balansavimo stakles, ratų suvedimo stendus, stabdžių bei važiuoklės tikrinimo stendus, hidraulinius presus, hidraulinius domkratus, gerves varikliam išimti, greičių dėžių išėmėjus, tepalo įrangą (užpylimas/ištraukimas), kėbulo geometrijos atstatymo stendus, dujų analizatorius bei dūmomačius, automobilių elektroninės dalies diagnostinius prietaisus, kondicionierių pildymo stoteles, įrankius (virš 50000 pozicijų).
Montuojame ir projektuojame suspausto oro sistemas „GIRPI“ (Prancūzija), tepalo bei alyvų tiekimo magistralinius vamzdynus, panaudotos alyvos surinkimo sistemas, alyvos monitoringo sistemas, automobilių išmetamųjų dujų surinkimo ir valymo sistemas skirtas įvairiems autoservisams, automobilių techninės priežiūros, centrams, pramonei.
Parduodame ir aptarnaujame stūmoklinius bei didelio našumo sraigtinius oro kompresorius
Taip pat rengiame automobilinės elektronikos pagrindų kursus.

Baltijos automobilių diagnostikos sistemos UAB siekia, kad kiekvienas klientas išsirinktų ir gautų tinkamiausius produktus bei paslaugas, aukščiausią produktų ir aptarnavimo kokybę bei maksimalią naudą.

Mūsų tikslas bendradarbiaujant su Jumis – Jūsų mintis realizuoti tikrovėje.

Baltijos automobilių diagnostikos sistemos UAB
KOLEKTYVAS

 

 

Bosch

Carbao

Carbon Zapp

Chicago pneumatics

Chicago Pneumatics įkurta 1989 metais, JAV. Viena pirmųjų kompanijos gaminamų produktų buvo pneumatinis plaktukas. Toliau kompanija plėtojo naujų įrankių kūrimą ir gamybą. Pirmieji įrankiai buvo orientuoti į statybų pramonė. Nuo 1960 Chicago pneumatics pradėjo bendradarbiauti su Boing ir Concorde lėktuvų gamybos įmonėmis, vėliau su automobilių gamintoju Ford Motor kompaniją. Šiandien Chicago pneumatics yra pasaulinis prekinis ženklas, garsėjantis kokybę, gera įžvalga ir lankstumu.

Compac

    Įmonė įkurta 1946 metais, Danijoje. Per savo gyvavimo laiką sukaupė daug patirties, todėl šiandien savo produkcijai gali suteikti ilgalaikę 36 mėn. garantiją.  Ši įmonė gamina įvairaus tonažo ir tipo hidraulinius ir pneumatinius domkartus, greičių dėžės keltuvus, gerves varikliams iškelti, presus, butelinius domkratus, atramas. Gamintojų imonės vizija per 60 metų nepakito. Compac didžiuojasi stiprindama savo, kaip išskirtinės kokybės gamintojo, reputaciją. Gamykla vis dar yra mažame Danijos vakarinės pakrantės miestelyje Juelsminde. Compac panaudodama savo ilgesnę nei 65 metų patirtį gamina puikios kokybės ir patikimumo įrangą. Inžinierių komandos tikslas yra kūrinbingais sprendimais pateisinti reiklių klientų lūkesčius.  Compac įmonės gamybos principai paremti asmenine atsakomybe ir tai apima visus dalyvaujančius gamybos procese.  Kompanija aukštai iškelė kartelę konkurentams suteikdami savo gaminiams 3 metų garantiją. Tą jiems padaryti leido naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, patirtis ir ypatingos priemonės darbo vietoje.


Compac tikslas yra nenutrūkstamai tobulinamos sistemos ir nepamainomi įrenginiai padedantys remontuoti automobilius.

 

 
 

 

CP

Chicago Pneumatics įkurta 1989 metais, JAV. Viena pirmųjų kompanijos gaminamų produktų buvo pneumatinis plaktukas. Toliau kompanija plėtojo naujų įrankių kūrimą ir gamybą. Pirmieji įrankiai buvo orientuoti į statybų pramonė. Nuo 1960 Chicago pneumatics pradėjo bendradarbiauti su Boing ir Concorde lėktuvų gamybos įmonėmis, vėliau su automobilių gamintoju Ford Motor kompaniją. Šiandien Chicago pneumatics yra pasaulinis prekinis ženklas, garsėjantis kokybę, gera įžvalga ir lankstumu.

 

CPS

Dataliner

Kinijos gamintojas gaminantis keltuvus, geometrijos atstatymo stendų platformas, kėbulų geometrijos atstatymo priedus, grandines ir kt.

Delta

Dewalt

Ecotechnics SRL

Kompanija įkurta 1995 metais ir vos per keletą metų tapo lydere oro kondiciorių srityje. Ecotechnics įmonės produkcija pripažinta ir sertifikuota kokybės kontrolierių. Dabar jos produkcija prekiaujama 50 šalių pasaulių šalių.

 

 

EUROLUBE

Švedijos kompanija Eurolube specializuojasi alyvų, tepalų ir techninių skysčių tiekimo, surinkimo ir dozavimo įrangos gamyboje. Platus produkcijos asortimentas leidžia patenkinti pačių reikliausių klientų poreikius. Visa kompanijos Eurolube gaminama produkcija pasižymi ypatingai aukšta skandinaviška kokybe - ar tai būtų pats paprasčiausias pneumatinis siurblys ar pažangi apskaitos ir dozavimo sistema. Kompanijos Eurolube produkcija eksprotuojama į daugiau nei 30 pasaulio šalių.

Šios kompanijos gaminami įrengimai plačiai naudojami pramonėje, autoremonto dirbtuvėse, kalnakasyboje, laivininkystėje, žemės ūkio ir kituose sektoriuose kur reikalingas ypatingai tikslus įvairių skysčių srautų valdymas, dozavimas ir apskaita.

 

 

 

 

FASA

 Fasa - tai Italijos gamintojas, kuris daugiau nei dvidešimt metų specializuojasi įvairių lauko ir vidaus valymo įrenginių gamyboje. Savo gamoje turi aukšto slėgio plovimo įrenginius, dulkių siurblius, drėgno valmo dulkių siurblius, valymos mašinas ir garinius valytuvus 

 

Filcar

Filcar yra tarptautinė kompanija, jos prekės ženklas žinomas visame pasaulyje. Įmonė savo produkcija platina daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje.

 

 

Foxwell

GARTEC

Italijos įmonė gali pasiūlyti įvairius aukštos kokybės produktus, siekiant patenkinti griežčiausių specialistų reikalavimus.

Genius tools

 

    Kompanijos Genius Tools gaminami rankiniai įrankiai yra aukščiausios kokybės nuo 1975 m., ir ši tradicija tęsiama dabar – talentingų inžinierių pastangomis, profesionaliomis gamybos technologijomis ir ypač svarbiais mūsų klientų atsiliepimais. Kompanija išaugo ir tiekia platų rankinių, pneumatinių, specializuotų automobilių remontui skirtų įrankių bei jų transportavimo/laikymo vežimėlių ir spintelių bei dėžių – daugiau kaip 8 000 skirtingų prekių asortimentą. Genius Tools siūlo efektyvias, atsparias ir ekonomiškai naudingas technologijas profesionalams visame pasaulyje.
    Genius Tools visada siekė paneigti klaidingą rinkos koncepciją – aukšta įrankių kokybė visada reiškia neprieinamą kainą. Mes sukuriame aukštos kokybės gaminius – ypač patikimus ir ilgai naudojamus – ir tiekiame juos klientams, kurie nenori atsisakyti kokybės dėl kainos, aktyviai panaudodami mūsų resursus tyrimams ir projektavimui, tobulindami mūsų gaminius, kad jie viršytų mūsų klientų lūkesčius.
    Genius Tools jau pelnė klientų pripažinimą ir įvertinimą už klientams teikiamas paslaugas ir aukščiausios kokybės įrankių gamybą. Dabartiniu metu mūsų gaminiais prekiaujama daugiau kaip 84 šalyse visame pasaulyje; mes turime tvirtus ryšius su klientais, dirbančiais įvairiose pramonės šakose: automobilių remontas ir priežiūra, mašinų gamyba, ypatingomis sąlygomis eksploatuojami įrenginiai, kalnakasyba, laivų statyba ir daugelis kitų gamybos šakų. Mūsų biurai ir sandėliai Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Europoje yra puikiai funkcionuojantis prekybos tinklas, užtikrinantis greitą užsakymų ir paslaugų vykdymą – mes visada garantuojame savalaikį prekių tiekimą ir technines paslaugas po pardavimo.

 

 

 

 

 

GGA

      Kompresorių gamintojas iš Italijos G.G.A. srl gamina stūmoklinius ir sraigtinius kompresorius nuo 1980 metų. Šio gamintojo kompresoriai Lietuvos rinkoje žinomi nuo 2000m. Gamintojas siūlo mažus, kompresorius nuo 6l talpos ir aukštų techninių charakteristikų gaminius. G.G.A. srl nenutrūkstama technologinė pažanga ir specializacija kompresorių gamyboje atvedė gamintoją iki aukštos kokybės produktų ir padėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą tiek Italijoje tiek kitose šalyse. G.G.A. srl kompresoriai tinkami namų ūkiui, autoservisų, įvairių pramonės ar kt. gamyklų poreikiams. Pagal klientų poreikius kompresorius galima parinkti įvairių pneumatinių įrankių, dažymo pulverizatorių, padangų montavimo staklių ir kt. naudojimui.

 

 
 

 

GiT

Hazet

 

    HAZET yra gerai pasaulyje žinomas aukštos kokybė įrankių, įrankių vežimėlių ir dirbtuvių įrangos gamintojas. HAZET įrankiai yra žinomi jau nuo 1886m . Šiuo metu įmonė yra viena iš pačių moderniausių įmonių Europoje. Gamybos procese naudojama naujausios technologijos pradedant karštu štampavimu ir baigiant CNC staklių valdoma gamyba. HAZET sertifikuota pagal DIN EN ISO 9001: 2008 ir DIN EN ISO 14001 (2009).
    HAZET asortimentą šiuo metu sudaro daugiau nei 5500 prekių, nuo paprasta raktelio ar galvutės iki specializuoto įrankio išskirtinai keliems modeliams.
 HAZET aktyviai bendradarbiauja su visame pasaulyje žinomomis automobilių pramonės įmonėmis kaip VW, AUDI, BMW, JAGUAR, VOVLO, SUZUKI, CHRYSLER, MAN, PORCHE, MERCEDES BENS ir daugeliu kitų. Visą įmonės pristatymą galima peržiūrėti čia.
 
Pagrindinis katalogas
                         

 

 

Hendoo

HP ZUP

    Lenkų kompanija ZUP H.P. s.c. įrankius gamina jau nuo 1964. Šio gamintojo asortimente rasite įrankių kompresijos ir slėgio matavimui, įrankių purkštuvų išėmimui ir remontui, bei didelį pasirinkimą specialių įrankių paskirstymo velenėlių blokavimui įvairių automobilių markėms bei modeliams. Įrankių komplektai paruošti tiek atskirų automobilių markių, tiek atskirų modelių variklių remontui. Kompresijos ar slėgio matavimo įrankiai gaminami benzininiams bei dyzeliniams automobiliams remontuoti.

 

 

 

IMPACT

Pietų Korėjos  gamintojas

John Bean

John Bean prekiniam ženkliui priklauso Snap-on. Nuolat pirmaujanti su laiku, įmonė pirma pasaulyje pradėjo savo įrenginiuose naudoti tokias technologijas kaip: 3D atvaizdavimas kompiuteriuose, bevielį matavimą, spalvotus ekranus, CD-ROM, ar Windows operacinę sistemą.

   

 

 

Jonnesway tools

Jonnesway, jeu beveik 30 metų sėkmingai konkuruoja su žinomiausiais įrankių gamintojais. Šis gamintojas atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus, tai pat yra gavęs pažangiausius dizaino patentus, kurių dėka sukūrė stiprų prekybos tinklą visame pasaulyje. Šiuo metu kompanija dirba daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. Mus pasitiki automobilių sporto profesionalai tokie kaip: NASCAR, LUKOIL, TOYOTA ir kt. Per 30 metų JONNESWAY tapo lyderiaujantis prekės ženklas.

2009 metais, Taivano užsienio prekybos plėtros tarnyba paskelbė, jog JONNESWAY tapo TAIWAN SUPERIOR BRAND AWARD nugalėtojais. Šis įtin aukštas apdovanojimas sekė iškart po vienuoliktojo Rising Star Award 2008 apdovanojimo, kuris dar kartą įrodė, jog Jonnesway  yra puikus pasirinkimas rankinių įrankių srityje.

 

 

 

 

Kanca

Knipex

KNIPEX tai įmonė, skaičiuojanti savo gyvavimo laiką nuo 1882m. Įmonės vertybės: mažiau reiškia geriau, todėl dėmesys sutelktas į vieną gaminių sritį.
Tokia strategija leido įmonei pasiekti ženklių rezultatų produkcijos kokybėje ir našume.
Todėl šiai dienai KNIPEX gamintojas laikomas lyderiaujančia įmone, replių gamyboje.
Daugiau kaip 100 šalių vartotojai pasitiki KNIPEX įrankiais.

Į ką sutelktas dėmesys? Našumas, ilgaamžiškumas ir patogus įrankių naudojimas. Instrumentai atitinka reiklių vartotojų poreikius. Gamyboje naudojamos kokybiškiausios žaliavos ir naujausios technologijos. Nors įmonė dirba siauroje sferoje, asortimentas iš daugiau kaip 1000 pozicijų, leidžia atrasti savo įrankį ir reikliausiam vartotojui. Įrankiai naudojami tokiose specializuotose srityse kaip fotogalvanika, vėjo energetika, aviacija.
Keliami aukšti reikalavimai skatina ieškoti naujų sprendimo būdų. Inovatyvūs nestandartiniai sprendimai užrekomendavo KNIPEX gaminius, kaip šios srities etalonus.
Visa gamyba organizuota Vokietijoje – Vupertalio mieste. Nuo formos išliejimo iki gaminio supakavimo, visa tai atlikta Vokietijoje. Gamykloje darbuojasi 1000 darbininkų.
Jau daugiau kaip 130 metų gamyklai vadovauja privatininkai, jau ketvirtoje kartoje.
Linkime jums malonaus darbo su mūsų įrankiais. Patirkite pasitenkinimą naudodami KNIPEX, prisijunkite prie gausaus būrio šių įrankių gerbėjų!

KS Tools

KS Tools yra Vokietijos gamintojas galintis pasiūlyti platų įrankių pasirinkimą tiek megėjams, tiek profesionalams.

 

   

 

Launch

Magido

Italijos gamintojas

  

Makita

Mastercool

Mavel

Normfest

Nussbaum

Nycolube

Oma

Pico Technology

Pitlift

Pitlift įmonė įkurta po to kai buvo nutarta uždaryti Slift. Įmonės buvę darbuotojai pakliaudami savo patirtimi įkurė įmonė Pitlift ir jos produkciją pakėlė į naują aukštesnį lygį. Išpletė prekių pasirinkimą nuo paprastų rankinių keltuvų iki individualių keltuvų sunkvežimiams.
Įmonė atsako už produkcijos kokybę, suteikia jai visą techninį aptarnavimą.

 

 

Proma

Raasm

Ravaglioli

Ravaglioli yra italijos įmonė gaminanti įrangą autoservisams. Kompanija gali pasiūlyti platų produkcijos pasirinkimą pagal kliento individualius poreikius tai- įvairūs keltuvai, ratų balansavimo staklės, ratų montavimo staklės, suvedimo stendai, stabdžių stendai, domkratai, hidrauliniai presai.

 

 

Robert Bosch

Ross-tech

RUKO

Aukštos kokybės gaminiai - patenkinti klientai. RUKO kompanija šiuo teiginiu vadovaujasi per visą savo gyvavimo istoriją. RUKO OHG buvo įsteigta 1974 metais. Šiuo metu kompanijos veikla taip pat sutelkta ties grežimo ir pjovimo įrankų gamyba.

RUKO gręžimo įrankiai parduodami daugiau kaip 60 šalių. Juos prekiaujama 2300 kvalifikuotų specializuotų įrankių pardavėjų.

Sayie

Kinijos gamintojas

Scangrip

Danijos gamintojas

Snap on

Sonic equipment

 SONIC EQUIPMENT gamina vežimėlius įrankiams bei profesionalius įrankius. Įmonė yra sukaupus didelę patirtį gamyboje ir užsirekomendavusi kaip aukštos kokybės įrankių gamintojas. Įmonė didžiuojasi savo darbuotojų komanda, kuri deda visas pastangas tam kad darbas su SONIC EQUIPMENT įrankiais būtų patogesnis ir našesnis.
SONIC EQUIPMENT tikslas yra pasiekti geriausią santykį tarp kokybės, funkcionalumo ir našumo.
Jau šiuo metu daugybė profesionalų renkasi SONIC EQUIPMENT produkciją,. Ypač populiarūs SONIC EQUIPMENT įrankiai yra Europos ir Azijos rinkose.

Spin

SRI-TECH

Taida

Kinijos gamintojas gaminantis įvairius keltuvus, ratų montavimo ir balansavimo staklės ir kitą autoservisams skirtą įrangą.

Tecnolam

Tecnolam įkurta 1981 metais. Kompanija gamina darbastalius, sieneles, įrankių vėžimėlius. Per 30 metų
TECNOLAM pavyko tapti lyderiaujančia kompanija. Šiandien TECNOLAM turi daugiau nei 200 prekybos vietų visoje Europoje,
Tecnolam yra gamybos įmonė kuri yra lanksti naujovėms, tokiu budu gali konkuruoti su kitais europos ar pasaulio gamintojais.
 

 

 

Tecnolux&Tecnoil

Italų gamintojas specializuojasi alyvos panaudojimo įrangos, žibintų patikros stendų, dujų ir dulkių surinkimo ir bei kitos įrangos gamyboje.

Telwin

    Italijos Telwin kompanija yra viena garsiausių pasaulyje, gaminanti suvirinimo aparatus, automobilių akomuliatorių pakrovėjus, plazminius metalo pjūklus. Produkcija atitinka saugumo standartus, yra patikima ir praktiška. Šia produkcija yra paprasta naudotis tiek megėjui, tiek profesionalui.

Keli produktai kurie Lietuvoje žinomi jau daugiau nei 10m.:

Akululiatorių pakrovėjas/paleidėjes DYNAMIC 620
Suvirinimo pusautomatis MASTER MIG 220/2
Impulsinis akumuliatorių pakrovėjas T-CHARGE 18
 

    Gamintojas garantuoja nepriekaištingą įrenginio veikimą ir įsipareigoja nemokamai pakeisti gaminio dalis, susidėvėjusias ar susigadinusias dėl prastos medžiagos kokybės ar dėl konstrukcijos defektų 12 mėnesių laikotarpyje nuo įrenginio paleidimo datos, kuri turi būti paliudyta pažymėjimu. Grąžinami įrenginiai, net ir galiojant garantijai, turi būti siunčiami ir bus sugrąžinti atgal PIRKĖJO lėšomis. Išimtį aukščiau aprašytai sąlygai sudaro prietaisai, kurie pagal 1999/44/EC Europos direktyvą gali būti laikomi plataus vartojimo prekėmis bei yra parduodami tik ES šalyse. Garantinis pažymėjimas galioja tik tuo atveju, jei yra lydimas fiskalinio čekio arba pristatymo dokumento. Į garantiją nėra įtraukti nesklandumai, susiję su netinkamu prietaiso naudojimu, aplaidumu ar prasta jo priežiūra. Gamintojas taip pat atsiriboja nuo atsakomybės už bet kokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius.

 

 

TEXA

Texa įkurta 1992 metais. Greitai kompanija patyrė didelę sėkmę. Šiandien ji lyderė diagnostikos prietaisų gamyboje ir projektavimo srityse. Dukterinės įmonės yra įkurtos Ispanijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje, JAV ir Japonijoje. Dabar pagaminana daugiau nei 400 000 įvairių variantų diagnostinius įrankius, automobilių A/C įkrovėjus, išmetamųjų dujų analizatorius. TEXA prekių ženklas svarbus tokiems partneriams kaip Magneti Marelli, Ducati, Johnson Controls, Sagem, Siemens, ad dalys, Benelli, Pagani, Renault Trucks ir Eurorepar. TEXA yra gavusi pripažinimą visame pasaulyje.

 

TMA

Tongda

Kinijos gamintojas

Tongrun

Kinijos gamintojas

   

 

Torin

Torin vienas labiausiai žinomas tiekėjas pasaulyje. Šio gamintojo įrankiai gerai žinomi Jungtinėse Amerikos valstijos bei Europoje.

 

 

TRISCO

USAG

USAG prakės ženklas žinomas jau labai seniai nuo 1926 metų.  Šiandien įmonė gali pasiūlyti platų įrankių pasirinkimą, kuris atitiks kiekvieno kliento norus t.y elektriko įrankius ir jų komplektus,  įvairūs rankinius įrankius: galvutes, raktai, reples, atsuktuvus, terkšles ir kt., įrankius automobilių geometrijos atstatymui, vamzdelių valcavimui, įrankius įvairių filtrų keitimui, įvairių tipų guolių nuėmėjus, vežimėlius, darbastalius, dėžes, įrankių komplektus į vežimėlius, darbastalius, spec. įrankius variklių remontui, pneumatinius įrankius ir jų priedus, baldus autoservisams.

     

 

 

Vacutec

Vigor

Warelead

Wera

 

Vokietijos įrankių gamykla Hermann Werner GmbH & Co. KG – viena iš pirmaujančių pasaulyje sukimo įrankių gamintojų, kuria ir gamina įrankius visų pramonės sričių profesionalams, teikia sprendimus visų tipų mažųjų sraigtų ir varžtų sukimui.

Instrumentai, sukuriami nuo idėjos.
WERA nepaliauja stebinti vartotojų naujovėmis ir neįprastomis idėjomis, kurios unikalių sprendimų dėka pritaikomos praktikoje, sukuriant profesionalius įrankius.
Platus ir gilus asortimentas.
Instrumentai, sukuriami nuo idėjos.


WERA nepaliauja stebinti vartotojų naujovėmis ir neįprastomis idėjomis, kurios unikalių sprendimų dėka pritaikomos praktikoje, sukuriant profesionalius įrankius.
Platus ir gilus asortimentas.
Produkcijos asortimentą sudaro apie 3 tūkstančiai produktų, kurių pagalba išsprendžiamos individualios užduotys!


Pirmiausia – kokybė.


Kokybė tiesiog privalo būti užtikrinama. Todėl visi gamybos procesai nuolat stebimi, o rezultatas: beveik nulinis vartotojų nepasitenkinimas.
Prekių ženklo apsauga.
WERA yra patikimas partneris pramonės, prekybos įmonėms ir vartotojams. Visame pasaulyje pripažintos WERA prekių ženklo teisės apsaugo klientus nuo padirbtų produktų. WERA produktai garantuoja patikimą ir efektyvų darbą.