Autoservisų įranga ir įrankiai
Prekių krepšelis
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 Eur 0.00 Lt

Svarbu visiems, norintiems išvengti baudų ir įrangos konfiskavimo


 Svarbi informacija visiems kurie pildo R134a freoną, norintiems išvengti baudų ir įrangos konfiskavimo.


    Lietuvos rinkoje atsirado nelegalių prekeivių, kurie su šaldymo ir kondicionavimo sistemomis dirbantiems asmenims siūlo įsigyti freonų – šaldymo agentų vienkartinėje taroje. Tiekėjas siūlo šaldymo agentus vienkartinėje taroje R404a, R134a ir R410a įsigyti mažesnėmis nei rinkoje kainomis.

   Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) Nr. 517/2014 yra numatoma, jog nuo 2007 m. liepos 4 d. yra draudžiama naudoti fluorintas šiltnamio efektą sukeliančias dujas vienkartinėje taroje. Už apribojimų nesilaikymą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 309 straipsnis (7-8 dalis) numato baudas nuo vieno tūkstančio keturių šimtų iki trijų tūkstančių eurų bei gaminių ir įrangos konfiskavimą.

  Nuo 2015 metų įsigaliojus Europos Sąjungos F – dujų reglamentui buvo imta taikyti kvotų sistema, kuri nulėmė laipsnišką šaldymo agentų kainų augimą Europos Sąjungoje. Asmenims dirbantiems su šaldymo ir kondicionavimo sistemomis siūlome būti itin atidiems, kadangi esant pastarosioms aplinkybėms, nelegalių prekeivių, siūlančių įsigyti šaldymo agentų vienkartinėje taroje, mažesnėmis kainomis, gali tik daugėti. Prieš įsigyjant freoną taip pat būtina įsitikinti, kad pardavėjas laikosi importuotojams taikomų reikalavimų ir prisiima visą atsakomybę už parduodamo produkto kokybę.

 

NELEGALŪS PAVYZDŽIAI

 

 

Baltijos automobilių diagnostikos sistemos UAB
Kolektyvas