Autoservisų įranga ir įrankiai
Prekių krepšelis
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 Eur 0.00 Lt

TEXA kondicionierių pildymo įranga - geras sprendimas autoservisui KONFORT 707R


TEXA KONFORT 707R yra visiškai automatinė kondicionierių pildymo ir aptarnavimo stotelė. Stotelė yra sukurta ir pagaminta siekiant, automobilių kondicionierių pildymą ir aptarnavimą padaryti maksimaliai paprastą – norint taupyti laiką, neapkraunant autoserviso meistro papildomais darbais, ir žinoma, siekiant išvengti nesklandumų.

Kondicionierių aptarnavimo stotelė KONFORT 707R garantuoja didelį našumą ir saugumą.
Ši kondicionierių pildymo stotelė skirta naujojo R1234yf freono pildymui turi daugybę naujų ir patentuotų savybių, tokių kaip: drėgmės filtras, kurio dėka galima atlikti iki 300 pildymo ciklų neatliekant stotelės aptarnavimo. Svarstyklių rakinimas, kad būtų apsaugotos svarstyklės nuo jų sugadinimo stotelės transportavimo metu. Ergonomiška klaviatūra ir žinoma didelis, aiškus ekranas visa tai leidžia lengvai ir patogiai atlikti kondicionierių aptarnavimo darbus.

Kondicionierių pildymo stotelė KONFORT 707 turi dvigubą nuotėkio irautomobilio kondicionavimo sistemos sandarumo patikrinimo funkciją, kad butų išvengta freono nuotėkio ar sistemos gedimų. Ir visa tai yra atliekama automatiškai.

Dar viena svarbi šios kondicionierių aptarnavimo įrangos savybė - jos aukštis, patogiam darbui. Taip pat 4 dideli besisukiojantys ratukai lengvam stotelės transportavimui į kitą vietą.

Kondicionierių pildymo stotelė KONFORT 707R taip pat fiksuoja visus atliktus darbus ir gali pateikti išsamią statistiką bei kitą informaciją apie tai kas buvo atlikta praeityje.

Be viso to KONFORT 707R kaip ir visa TEXA kondicionierių aptarnavimo įranga yra išskirtinio dizaino.

 

UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ yra oficialus TEXA S.p.a. atstovas Lietuvoje, bei diagnostinės įrangos ir kondicionierių pildymo stotelių aptarnavimo ir remonto centras.
Daugiau informacijos telefonu +370 612 33581 Povilas