Autoservisų įranga ir įrankiai
Prekių krepšelis
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 Eur 0.00 Lt

Apie mus

 

Dėmesio, ši svetainė neatnaujinama. Kviečiame apsilankyti mūsų naujame tinklapyje - www.bads.lt

 

B.A.D.S.- Autoservisų įranga, auto diagnostikos įranga, įrankiai, suspausto oro sistemos ir kita pramonės įranga

 

        Baltijos Automobilių Diagnostikos Sistemos UAB - B.A.D.S. įkurta 2001 metais. Įmonė pradėjo savo veiklą kaip prekybinė įmonė siūlanti automobilių kompiuterinės diagnostikos įrangą (autodiagnostika). Po kelerių metų įmonė išplėtė savo produktų ir paslaugų spektrą ir jos pasiūlymuose atsirado tokia autoservisų įranga kaip: autokeltuvai, padangų montavimo ir ratų balansavimo įranga, ratų suvedimo įranga, įrankiai ir kita autoservisų įranga, oro kompresoriai, dažymo kameros

AUTOEDU Mokomoji įranga
 

 Nuo 2005 metų įmonė pradėjo kurti ir gaminti mokomąją demonstracinę įrangą po AUTOEDU prekiniu ženklu.

     Nuo 2004 metų nuosavame mokymo centre mūsų įmonė organizuoja automobilių diagnostikos kursus, mokymus su autodiagnostika, diagnostikos įranga, ar su kondicionierių pidlymo įranga.

 Mokymuose bei automobilių diagnostikos seminaruose apsilankė dauguma automobilinio profilio mokymo įstaigų dėstytojų bei autoservisų meistrų, diagnostikų ar autoelektrikų. Mūsų mokymai daug kam padėjo persikvalifikuoti ar pakelti kvalifikaciją autoelektronikos srityje bei įvaldyti automobilių kompiuterinės diagnostikos įrangą. Kursų metu studentai supažindinami su automobilio diagnostikos ypatumais, autodiagnostika, kaip panaudojama diagnostikos įranga ar matavimo prietaisai.

Diagnostinė įranga

          Kadangi įmonės verslas prasidėjo nuo prekybos autodiagnostika ir kitos automobilių diagnostikos įrangos, tai ir šiandien išlaikydama lyderio pozicijas įmonė gali pasiūlyti kokybiškiausius diagnostinius prietaisus, tokius kaip TEXA, VAG-COM HEX–CAN+USB, G-scan, Autocom, Autel ir kitus. Diagnostinė įranga gali būti pasiūlyta ir pagal transporto priemonių tipą, tai yra lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, autobusai, žemės ūkio technika, motociklai ar laivai. Didžiuojamės atstovaudami ir galėdami pasiūlyti diagnostinę įrangą, kurią gamina TEXA, pasaulinis lyderis automobilių diagnostikos įrangos srityje.

    Autoservisų įranga, tai viena iš labiausiai iki šios dienos išvystytų sričių – autokeltuvai, padangų montavimo ir ratų balansavimo įranga, kondicionierių pildymo įranga ir priedai, ratų suvedimo ir geometrijos stendai, dažymo kameros tai tik dalis įrengimų, kuriuos daugiau nei 10 metų parduodame, aptarnaujame ir remontuojame. Įmonė turi savo serviso tarnybą ir visas paslaugas susijusias su autoservisų įrangos montavimu, priežiūra ir aptarnavimu atlieka mūsų įmonės specialistai.

          Norėtumėme išskirti dar vieną nemažiau svarbią mums ir mūsų klientams mūsų įmonės veiklos sritį - tai oro kompresoriai ir suspausto oro sistemos.
Mūsų įmonės gali pasiūlyti kokybiškus oro kompresorius tiek autoservisams, tiek pramonei, tiek žemės ūkiui. Asortimente yra pramoniniai sraigtiniai oro kompresoriai, pramoniniai stūmokliniai oro kompresoriai, aukšto slėgio stūmokliniai oro kompresoriai, nedidelio našumo oro kompresoriai, suspausto oro freoniniai, adsorbciniai, membraniniai sausintuvai ir filtrai, kondensato surinkimo - valymo, kondensato automatinio pašalinimo įranga, oro resiveriai, suspausto oro sistemų vamzdynas. Mūsų įmonė atlieka oro kompresorių ir suspausto oro sistemų montavimo, paleidimo priežiūros ir remonto darbus. Jei tik planuojate ar numatote suspausto oro sistemos ir oro kompresoriaus poreikį – skaičiuojame, projektuojame ir padedame išsirinkti labiausiai tinkančius įrengimus bei jų komplektaciją.                                                    

Išpjaustytas modelis
Administracinis pastatas
 

Nuo 2013 metų įmonė įsikūrė nuosavame trijų aukštų 500 m² administraciniame pastate ir turi toje pačioje teritorijoje daugiau nei 1000 m² sandėliavimo bei gamybines patalpas. Įmonės administraciniame pastate pirmajame aukšte yra įrankių ir autoservisų įrangos parduotuvė kur pirkėjas gali rasti dominančius įrankius, spec. įrankius, įrankių vežimėlius ar smulkią autoservisų įrangą tokią kaip: žibintų reguliavimo stendai, keltuvai, autokeltuvas, gervės, dirbtuvių presai ar dirbtuvių baldai, dujų analizatoriai ir dūmingumo matavimo prietaisai, oscilografai, autodiagnostika, purkštukų tikrinimo stendai ir kitą diagnostinę įrangą. 

Mokymo centras
 
Mokymo centras
 

Trečiame aukšte įrengtas mokymo centras, kuriame vedami mokymai, kvalifikacijos tobulinimo seminarai ar susitikimai.  Mokomosios įrangos ir mokomųjų demonstracinių stendų pagalba apmokome dirbti su mūsų įmonėje įsigyta autodiagnostika ar kita diagnostine įranga. Mūsų žiniomis Lietuvoje tik mūsų įmonės privatus mokymo centras turi tokią įrangos gausą, kurios pagalba kompleksiškai atliekami mokymai su diagnostine įranga ar kitais matavimo prietaisais. Kursų metu dėstytojas turi galimybę atlikti demonstracijas bei praktinius mokymus su skirtinga diagnostine įranga, tokia kaip VAG-COM HEX-CAN-USB, TEXA NAVIGATOR, G-SCANAutocom, Autel. Mokymai nėra pririšti prie konkrečių diagnostinės įrangos modelių ar gamintojų, bet įmonė pradėjusi verslą nuo prekybos autodiagnostika, visų pirmą siūlys aukščiausios kokybės su plačiausiomis galimybėmis tai yra TEXA, G-SCAN, VAG-COM ar Autocom diagnostinę įrangą.

          Bendradarbiaujant ir su kitomis įmonėmis, kurios vysto verslą toje pačioje ar giminingoje srityje, bendrai organizuojame mokymus ir seminarus.

Klaipėdos Smeltės Objektas
Klaipėdos Smeltės Objektas

Gamybinės ir remonto bazės patalpos – mūsų manymu, vienos svarbiausių autoservisų įranga ir pramonine įranga užsiimančios įmonės patalpų. Čia sugedę įrengimai vėl pradeda veikti, išbandomi ir patikrinami.
Sukomplektuotos metalo tekinimo, frezavimo ir suvirinimo įrangos pagalba yra gaminami nauji nestandartiniai įrengimai ar jų priedai. Laikikliai, kronšteinai įvorės ar atramos suspausto oro sistemoms, ištraukiamosios ventiliacijos ar išmetamųjų dujų ištraukimo sistemoms ar tepalų ir alyvų išdavimo surinkimo sistemoms. Labai dažnai bendraujant su įmonėmis, užsiimančiomis sunkiuoju transportu, atsiranda specifiniai poreikiai įrangos išdėstymui, pakabinimui ar montavimui. Mūsų inžinieriai suprojektuoja, paskaičiuoja ir pagamina būtent konkrečius poreikius atitinkančius ar konkrečią funkciją atliekančius įrengimus, kurie yra patiekiami užsakovui. Ši galimybė leidžia šiandien taupyti laiką ir įgyvendinti specifinius klientų poreikius.

               Įmonės personalas – didžiausias įmonės turtas. Specialistai dirbantys tą patį darbą daugiau nei 10 metų – montuoja, remontuoja ir projektuoja, dalinasi patirtimi – moko ir apmoko. Aktyviai dalyvauja tiekėjų mokymuose, stebi parodose atsiradusių naujovių aktualumą ir pritaikymą praktikoje.
Sėkmingas projektų įgyvendinimas tiesiogiai priklauso nuo jį vykdančių žmonių, dėl to norėtumėme pabrėžti, kad visi įmonėje dirbantys kolegos yra labai svarbūs ir nėra atsiejama komandos ir sėkmingai įgyvendinamų projektų dalis tiek Lietuvoje tiek užsienyje.

Orlaivių remonto bazė
 

          Mielas kolega, jei ruošiatės statyti naują, ar atnaujinti seną autoservisą, reikalingas autokeltuvas ar gal būt profesionalus atsuktuvas, sugedo ar reikia atnaujinti autodiagnostiką, mūsų įmonė pasiruošusi padėti ar patarti. Per daugelį intensyvaus darbo metų, mes manome, kad galime pasiūlyti kokybiškus sprendimus Jūsų verslui. Mums yra svarbus kiekvienas klientas, nesvarbu ar jis užsiima individualia veikla ir jam reikalingas tik vienas autokeltuvas ar dirbtuvių presas, ar jis yra automobilių importuotojas ir įrenginėja kelių tūkstančių kvadratinių metrų autorizuotą autoservisą, ar tai būtų pramonės įmonė su ilgesne nei 1 kilometras suspausto oro sistema, o gal orlaivių ar lėktuvų remonto bazė, ūkininkas ar mokymo įstaiga.
          Esame įgyvendinę ne vieną tokio tipo ar apimties projektą, jei norite sužinoti daugiau apie mus ar mūsų darbus, ar kas galėtų mus rekomenduoti Jums – parašykite ar paskambinkite ir mums bus malonu suteikti informaciją.


                          UAB Baltijos automobilių diagnostikos sistemos
                          KOLEKTYVAS