Autoservisų įranga ir įrankiai
Prekių krepšelis
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 Eur 0.00 Lt

Kontaktai

 

UAB ''Baltijos automobilių diagnostikos sistemos''

Ateities pl. 30G. KAUNAS, LT-52163
Tel.: 8 - 37 33 78 42
Faks.: 8 - 37 33 78 42
El.p.:
info@autoservisuiranga.lt 
Im. k. 135742973
PVM m. k. LT357429716



 

 

Duomenys apie bendrovę yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

AB Swedbankas b.k. 73000
a/s: LT347300010103927281 

AB Dnb bankas b.k. 40100
a/s: LT614010051001806408 

AB SEB bankas b.k. 70440
a/s: LT487044060002945706 

 

 

 

 

Įrankių ir autoservisų įrangos parduotuvė

Ateities pl. 30G. KAUNAS, LT-52163
Tel. : 8 (623) 06597
El. p. kaunas@autoservisuiranga.lt


Direktorius
Paulius Mačerinskas
Mob. tel.: (8 680) 12281
El.p.:
paulius@autoservisuiranga.lt

Pardavimų Vadovas
Ignas Balnys
Mob. tel.: (8 612) 23508
El.p.: ignas@autoservisuiranga.lt

Inžinierius  
Martinas Mačerinskas
Mob. tel.: (8 686) 25069
El.p.:
martinas@autoservisuiranga.lt

Techninės grupės Vadovas
Evaldas Vaitkus
Mob. tel.: (8 612) 33841
El.p.:
evaldas@autoservisuiranga.lt 


Vyr. Vadybininkas
Julius Mačerinskas
Mob. tel.: (8 688) 77680
El.p.: julius@autoservisuiranga.lt

Vadybininkas
Povilas Liaukonis
Mob. tel.: (8 612) 33581
El.p.:
povilas@autoservisuiranga.lt

Pardavimų Vadybininkas
Saulius Kerševičius
Mob. tel.: (8 675 78878)
El.p.: saulius@autoservisuiranga.lt

Vadybininkas
Audrius Gudaitis
Mob. tel.: (8 610 66884)
El.p.: audrius@autoservisuiranga.lt

Kaip mus rasti?