Autoservisų įranga ir įrankiai
Prekių krepšelis
Prekių krepšelyje: 0
Suma: 0.00 Eur 0.00 Lt

Pristatymo sąlygos

PRISTATYMO SALYGOS

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu, arba jas galite atsiimti UAB "Baltijos automobilių diagnostikos sistemos" PARDUOTUVĖJE Kaune Ateities pl. 30G.
Prekių pristatymas Lietuvos Respublikos teritorijoje yra nemokamas*, iššskyrus:

1.) Prekių pristatymas į Kurššių Neriją, dėl papildomai patiriamų persikėlimo, bei ekologinių mokesčių, papildomai kainuoja 50 Lt.
2.) Perkant už mažesnę, nei 200 Lt suma, pristatymas yra mokamas ir kainuoja 10Lt + PVM 
3.) Dėl prekių pristatymo už Lietuvos Respublikos ribu su Jumis bus susisiekta ir atskirai suderintos pristatymo salygos, bei kaina.

Išškilus kitiems klausimams dėl prekių pristatymo susisiekite elektroniu pašštu kaunas@autoservisuiranga.lt

*Nemokamas pristatymas perkant daugiau kaip už 200 (57.92) Lt. su PVM., bet neviršišjus 35 kg.

 

PRISTATYMO TERMINAI

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje ir Jus atsiskaitote elektroninės bankininkystės sistema arba iššankstiniu pavedimu, prekes pristatysime Jums per 2 - 3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 12 val., galite tiketis pristatymo jau kitą darbo diena.

Jei pageidaujate prekes pasiimti iš PARDUOTUVĖS, informuokite mus el. pašštu kaunas@autoservisuiranga.lt. Nurodę užsakymo nr. ir kada atlikote iššankstinį apmokėjimą. Gavę patvirtinimą sutartu laiku galesite pasiimti prekes.

Tuomet kai Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime. kiek laiko užtruks pristatymas. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų virššyti 6 savaičių.